Biblioteka

Drogi użytkowniku, w tej części serwisu, pragniemy podzielić się z Tobą wiedzą dot. RODO. Znajdziesz tutaj zbiór aktów prawnych, ustaw, wytycznych z zakresu ochrony danych osobowych oraz prawa administracyjnego. Polecamy Tobie również zapoznanie się z poradnikami oraz szkoleniami z zakresu ochrony danych osobowych, które w sposób przystępny i transparentny wyjaśniają zawiłe zagadnienia z zakresu RODO i nie tylko. Na koniec zapraszamy Ciebie drogi użytkowniku do zapoznania się z innymi serwisami z zakresu ochrony danych osobowych, które wg naszej oceny są niezwykle ciekawe, profesjonalne oraz z pewnością dostarczą Wam, kolejnych ciekawych informacji z zakresu ochrony danych osobowych.

MK Administrators a Ochrona Danych Osobowych

Do ochrony danych osobowych podchodzimy kompleksowo, zawsze szczegółowo analizując przepisy dotyczące konkretnych, właściwych dla danej branży zagadnień. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze Grup Kapitałowych, Spółek oraz podmiotów gospodarczych prowadzących przez osoby fizyczne. Opracowywaliśmy dokumentacje dla segmentów rynku w branży farmaceutycznej, pralniczej, telekomunikacyjnej, e-commerce oraz dla jednostek oświatowych.

SZYBKI KONTAKT: +48 504 986 867

Naszym Klientom oferujemy pełen zakres usług związanych z ochroną danych osobowych oraz ich przetwarzaniem w organizacji.

dotknij by zadzwonić:
+48 504 986 867