SZKOLENIA WPROWADZAJĄCE I SPECJALISTYCZNE Z ZAKRESU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

W oparciu o zdobytą wiedzę, doświadczenie i praktykę zawodową jako zespół ekspertów opracowaliśmy dla Państwa ciekawe i merytoryczne szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych. Staramy się w sposób przystępny i przejrzysty zaprezentować Państwu najważniejsze zagadnienia z zakresu ochrony danych osobowych w świetle przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. /RODO/. Na chwilę obecną zakres naszych szkoleń wygląda następująco:

  • RODO “w pigułce”. Podstawowe szkolenie z zasad przetwarzania danych osobowych, zgodnie z unijnym rozporządzeniem RODO.
  • Naruszenie ochrony danych osobowych. Co to jest naruszenie ochronny danych osobowych? Jak zarządzać naruszeniami systemu ochrony danych osobowych?.
  • Kontrole Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych – zakres kontroli, przebieg kontroli oraz postępowanie administracyjne i pokontrolne.

Miejsce oraz czas ewentualnego szkolenia jest ustalane w oparciu o uzgodnienia z naszym klientem. Na życzenie naszego klienta, istnieje również możliwość przygotowania spersonalizowanego szkolenia, które będzie dotyczyło wybranych zagadnień z zakresu ochrony danych osobowych.